Aktuality

WorkWatch II

Do nové verze systému WorkWatch II, kterou připravujeme na rok 2018, počítáme s několika novými funkcemi. Systém bude mj. obsahovat plnohodnotný adresář zákazníků, možnost individuálního nastavení uživatelských oprávnění, propojení více firem pod jeden osobní účet aj. Především však bude postavený na zcela novém jádru, které nám umožní další vývoj, což v současném systému WorkWatch I není možné.

Půjde o zcela nový systém, avšak postavený na funkcích, které jsou současným uživatelům již známé. Nový systém bude dále obsahovat lepší vyhledávání zakázek, šablony často používaných nákladových položek a jiné. Změna by měla přinést vyšší užitnou hodnotu a uživatelský komfort. To mj. znamená také responzivní design a možnost přidávání hodin z mobilních zařízeních. Další funkce budeme do provozu uvádět postupně.

S ohledem na nové funkce nebude převod dat ze současné verze do nové zcela automatický, ale budeme ho provádět na vyžádání. Pro uživatele verze Standard bude tato služba zdarma, pro uživatele verze Free půjde o jednorázovou placenou službu.

Nejnovější aktuality